DRUŽINA A ŠKOLNÍ KLUB

družina

ŠKOLNÍ KLUB

Školní klub je v Naší škole v provozu každý den od 12:05 do 15:00. Je určen především žákům II. stupně.

Po skončení výuky mohou žáci vyšších ročníků do odjezdu autobusu/vlaku zůstat ve škole, pro každý den určíme třídu/třídy, kde mohou být do odchodu, zapsáni pod klubem.

Zároveň platí, že žáci budou muset stejně jako ostatní dodržovat řád ŠK, tj. po dobu pobytu v ŠK nebudou na mobilech, notebooky mohou používat pouze pro přípravu do školy, nikoliv na hry. Čas mohou trávit čtením, povídáním si, vzít si v knihovně hry atd. Při dlouhodobém porušování pravidel ŠK mohou být vyloučeni.

Vychovatelé školního klubu: Tereza Bauerová, Marie Brennerová, Jana Havlíčková.

Družina je v Naší škole v provozu každý den po vyučování do 16 hodin a je určena především žákům I. stupně. Nejvíce času věnujeme hrám, rukodělným pracím, sportování a vycházkám.

Platba za docházku do školní družiny je stanovena na 700 Kč za kalendářní měsíc (září – červen) pro 1. a 2. třídu, 600 Kč pro 3. třídu a 300 Kč pro 4. a vyšší ročníky.

Průvodkyně školní družiny: Jana Burka , Kristýna Jedličková a Michaela Hájková.

Můžete nás kontaktovat telefonicky na čísle 608 772 633 nebo e-mailem na adresu hnizdo@naseskola.eu.